Asztalitenisz verseny

Négy tanulóval vágtunk neki az idén ősszel tartott ping-pong versenynek: Novák Ádám (8B), Soponyai Norbert (8B), Faragó Norbert (7B) és Aranyos József (6A) képviselték iskolánkat. Az érdi Teleki Pál Általános Iskola adott otthont a versenynek. A házigazdák 7 indulóval, komoly felszereltséggel fogadtak minket, és a két másik iskola nevezettjeit. Hamar kiderült, hogy rajtunk kívül mindenki profi vagy gyakorló asztaliteniszező. Az egyéni versenyen is elhoztunk pár meccset az esélyesek orra elől, de a legnagyobb meglepetés a csapat versenyben született: a harmadik helyért folyó csatában megvertük a házigazdákat, így bronzéremmel jöttünk el Érdről. A felkészítő tanár, aki az erőt, hitet és bölcsességet sugározta a verseny alatt és még a kiélezett szituációkban sem vesztette el buddhai nyugalmát Miklósi Mátyás, alias Matyi bácsi volt.

Miklósi Mátyás