Tehetségeink országos versenyen

Május 8-9-én kivételes tehetségű tanulóink részt vettek Kecskeméten a KVALITÁS EXTRA levelezős verseny ORSZÁGOS szintű megmérettetésén.

A második évfolyamon Veres Máté első helyezést ért el matematikából, szövegértésből. Kanizsai-Hodák Koppány matematikából 14., nyelvtan- helyesírásból 6. helyen végzett. Bottyan-Laborcz Mátyás matematikából 19., szövegértésből 12. helyezést ért el.

A harmadik évfolyamon Horváth Bendegúz matematikából első lett. Bottyan-Laborcz Nándor szövegértésből 3., matematikából 4. helyet ért el.

Külön öröm volt számunkra, hogy az eredmény hirdetés során egymás után három tárnoki diákot szólítottak a dobogó első helyére, és evvel is jobbították iskolánk és diákjaink hírnevét!

Külön köszönet a szülők és tanáraik áldozatos munkájáért!

Grnyedicsné Pataki Katalin

Kanizsai-Hodák Koppány, Horváth Bendegúz, Bottyán-Laborcz Nándor, Bottyán-Laborcz Mátyás, Veres Máté