Kőrzeti idegen nyelvi verseny

Képek a rendezvényről

A Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola idén is megszervezte a sok éves múltra visszatekintő idegen nyelvi versenyét. Az ünnepekre való készülődés jegyében a feladatok a karácsonyhoz kapcsolódtak. A környékbeli iskolákból érkező gyerekek lelkesen mérték össze tudásukat a tárnoki tanulókkal. A verseny népszerűségének köszönhetően több mint százhúsz diák vett részt a megmérettetésen. A tanulók korosztályonkénti csoportokra bontva külön tantermekben mérték össze tudásukat. A verseny a következő eredményekkel zárult: angol nyelvből az 5. évfolyam első helyezést, a 6. évfolyam harmadik helyezést ért el. Német nyelvből iskolánk tanulói a negyedik helyen végeztek. Gratulálunk nektek!

Kollégáimnak is köszönet a szép eredményekért!

Varga Klára

Képek a rendezvényről