Újabb siker!

A versenyszezon az új évben sem ért véget, hiszen a sikeres matematika (3.) és magyar (4.) helyezés birtokában a 4. c osztály 4 tanulójával a Bolyai csapatverseny természettudományi fordulójába is beneveztünk.

Ez a verseny a csapatszellem alapjaira épít, azt erősíti a gyerekekben, akiknek szükségszerűen egyezségre kell jutniuk a feladatmegosztásban, hiszen közösen oldják meg az olykor igen nehéz kérdéseket is.

A február 5-i nyugat Pest megyei forduló helyszíne a már jól „megszokott” érdi Bolyai iskola volt, ahova már nagyon szívesen megyünk versenyezni. Vegyes érzelmekkel távoztunk a forduló után, nagy izgalommal vártuk a néhány nap múlva érkező eredményeket.

Amikor megtudtuk, hogy az 1-6 helyezés valamelyikére pályázhatunk a közel 100 induló csapat közül, az elért pontszámunk alapján nagyon jó eredményre számítottunk!

És igen!

Ez az év is jól kezdődik! – mondhatjuk, hiszen a PörKÖRI csapat 1. helyezést ért el, melynek tagjai:

Bottyan-Laborcz Nándor

Hegedüs Martin

Horváth Bendegúz

Tóth Ábel Gergely

Ezzel a győzelemmel a csapat meghívást kapott a március 12-i országos döntőre a budapesti Arany János Gimnáziumba! Büszke vagyok Rátok, Fiúk! Hajrá tovább!

Andi néni