Tantárgyi siker az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban

Beiskolázási biológiaversenyen vettünk részt Varga Nóri 8. b osztályos tanulónkkal az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban. Minden évben meghirdetik ezt a megmérettetést, azon nyolcadikos tanulók részére, akik a következő tanévben biológia tagozaton szeretnének ebben az iskolában tanulni. A tét nagy, hiszen a legjobb négy tanulónak nem kell szóbeli vizsgát tenni februárban, már most megkapja a maximálisan elérhető 50 pontot. Ennek tudatában Nóri nagy szorgalommal készült a novemberi eseményre. Higgadt, magabiztos, logikus gondolkodású ezért nagyon jó versenyző, méltán bizakodhattunk a jó eredményben. De minden álmunkat felülmúlta, amikor az eredményhirdetésnél az I. helyezett ismertetésekor az ő nevét mondták ki!

Gratulálunk Nóri! Kívánjuk, hogy további sikereket érj el az elkövetkezendő években, álmod váljon valóra, jó állatorvos legyen belőled!

Pintér Lászlóné