Kiállításon a tárnoki tanulók munkái

Az érdi Csuka Zoltán Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára az idén is elküldte iskolánkba rajzpályázatának felhívását. A költészet napja alkalmából kiadott füzetben sok-sok illusztrálásra váró gyermekvers várta az alkotó kedvű tanulókat. Bármilyen technikát alkalmazhattak a gyerekek a megvalósításkor. A tankerület számos iskolájából érkeztek be pályaművek, s közülük nagy örömünkre és büszkeségünkre dicsérő oklevelekkel, dobogós helyezésekkel ismerte el a szakmai zsűri a tárnoki gyerekek tehetségét, fantáziáját, technikai tudását a kreatív alkotás terén. Az alsó tagozatosok közül Vörös Hanna 3.s osztályos tanuló I. helyezett lett. A felsőből Cochior Krisztián 7.b osztályos tanuló II. helyezést ért el. Fónay Bálint 7.b, , Kozel Evelin 7.b, Epres Adél 5.a, Szabadics Lilla 5.b osztályos tanulók dicsérő oklevelet kaptak műveikért.

Gratulálunk szép eredményeikhez! Munkáik a gyermekkönyvtár falain tekinthetők meg egy évig.

Köszönet a felkészítőknek, a szülőknek pedig az ünnepélyes eredményhirdetésre való eljutáshoz nyújtott segítségükért!

Rihóné Markó Katalin

.

Kozel Evelin 7.b, Szabadics Lilla 5.b, Vörös Hanna 3.s, Epres Adél 5.a, Fónay Bálint 7.b