Tankerületi rajzverseny

Iskolánk késő őszi programsorozatának hagyományos eseménye a Tankerületi rajzverseny. A harmadik osztálytól nyolcadikig meghirdetett rendezvényen évek óta minden évfolyam képviselteti magát. Az idén az Érdligeti Általános Iskolában próbálhatták ki kreativitásukat diákjaink. A harmadiktól hatodikig a feladat: adott téma illusztrálása választott grafikus vagy színes technikával. A hetedikesek csendéletet ábrázoltak grafikusan, vagy bármilyen egyénileg választott színes technikával. A nyolcadik évfolyamon egy csendéletet fekete-fehér technikával jelenítettek meg. A nagy létszámú mezőnyben gyönyörű eredményeket értek el gyermekeink. Az ötödik évfolyamon Bielik Zsófia harmadik, a hatodikosok között Márkus Kitti első, a hetedik évfolyamon Faragó Dóra szintén első lett.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Rihóné Markó Katalin

Márkus Kitti, Bielik Zsófia, Faragó Dóra