Székely Boglárka újabb sikere

Bogi évek óta eredményesen szerepel a körzeti matematika versenyeken. Három egymás utáni évben vett részt a kápolnásnyéki megmérettetésen, mindháromszor kimagasló volt az eredménye. Ötödikesen I., hatodikosan II., hetedikesen pedig ismételten I. helyezést ért el. Szintén hetedikes korában indult az érdi Bolyai általános iskola matematika versenyén is, ahol 6. helyezettként végzett. Idén nyolcadikosan újra indulva ezen, itt is sikerült dobogós helyet elérnie, hiszen teljesítményével II. helyezett lett.

Bogi újabb matematika sikeréhez, illetve egész felső tagozatos eredményeihez gratulálunk. Reméljük, jövőre középiskolába lépve olyan sok örömet fog szerezni ottani tanárainak, mint nekünk szerzett.

Egri Ferenc