Pataki Ferenc Tankerületi Fejszámolási Verseny

Szépe Boglárka és Holló Márton

Biál Zétény Csaba

Iskolánk az Érdi Tankerület támogatásával idén is meghirdette fejszámolási versenyét. A megmérettetés 3.-tól 8. évfolyamig zajlott. Előfordulóként a benevező iskolák intézményünk által biztosított számítógépes feladatsorok által megrendezték helyi versenyeiket, hogy kiderítsék kik az egyes évfolyamok legjobbjai.

Az ezután következő döntőben az iskolák első helyezettjei az egyes évfolyamokon egymással küzdöttek meg, a „Számok Királya” címért. Két tanulónk ért el jelentős eredményt. Szépe Boglárka a 3. b osztályból I., Holló Márton a 4. c-ből pedig II. helyezést ért el. Gratulálunk nekik!

Az is eldöntésre került, hogy évfolyamtól függetlenül ki az, aki a legjobb fejszámoló. Az idei tanévben a „Számok Császára” cím birtokosa a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI 6.-os tanulója, Biál Zétény Csaba lett. Minden elismerésünk!

Egri Ferenc