Versenyhét az iskolában

Képek a programról

November harmadik hetében rendeztük meg versenyhetünket. Annak napjain tanulóink különböző megmérettetéseken vettek részt azzal a céllal, hogy összemérjék szellemi képességüket. Földrajz és matematika tudásuk kreatív alkalmazását a Matematika- (2-8. évfolyam) és a Térképhasználati (6-8. évfolyam) verseny keretében mérték össze. A magyar nyelv írásában való jártasságukról a Helyesírási (4-8. évfolyam), költőink gondolatainak tolmácsolásáról pedig a Versmondó versenyen (4-8. évfolyam) adtak tanúságot. Természetesen a szokásos Amőba verseny (Felső tagozat) sem maradhatott el, melyen a körök és x-ek négyzetrácsos lapon folytatott harca valósult meg. A díjkiosztás az iskolai karácsony keretében ünnepélyes keretek között fog megtörténni.

Egri Ferenc

Képek a programról