Országos Elsősegély-ismereti Verseny döntője

Képek a versenyről

Iskolánkban nagy hangsúlyt fektetünk az elsősegély oktatására. Idén három 5. osztályos és egy 7. osztályos csapattal neveztünk be a Országos Elsősegély-ismereti Versenyre.

Ahhoz, hogy valaki a szimulációs döntőbe kerüljön, a három online fordulóban nagy mennyiségű ismeretet kell elsajátítania. Április 15-én, Budapesten az ország 8 legjobb 5-6. évfolyamos csapata mérte össze tudását a szituációs gyakorlatokon.

A Segélynyújtók csapatunk ( Berekméri-Sziget Zsombor, Ducsay Rozina és Iván Andrea 5. a osztályos tanulók) a III. helyen végzett.

Április 22-én tartották a 7-8. évfolyamosok döntőjét Martonvásáron. Iskolánk Nagy Életmentői (Böhm Nikolett, Biró Anett, Prokob Viktória Hanna 7. osztályos tanulók) szintén a III. helyen végeztek. Gratulálunk tanulóinknak!

Pintér Lászlóné

Képek a programról