Újabb tanulónk lett gazdagabb egy igazgatói dicsérettel

Eredményük elismeréseként iskolánkban igazgatói dicséretben részesítjük azokat a tanulóinkat, akik kiemelkedően szerepelnek a különböző tanulmányi, művészeti és sportversenyeken. Így Schüszler Tímea Hajnalka 6. a osztályos tanulónk is érdemesült ebben, aki alkotásával az Aradi Jenő Megyei Rajzversenyen II. helyezést ért el.

Az április 21-i a pátyi Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában tartott döntőbe egy előválogató után lehetett bekerülni. Ezen a víz világnapja alkalmából kellett plakátot készíteni. A döntőn szintén plakátkészítés volt a feladat, melynek témája egy szabadon választott film volt. Gratulálunk Timinek, akinek már nem először volt sikere a képzőművészet terén. Kívánjuk neki, hogy a továbbiakban is hasonló eredményei legyenek, mint ezen a versenyen volt.

Bielik Adrienn