Körzeti komplex természettudományi csapatverseny zajlott iskolánkban

Képek a versenyről

Több éves hagyomány, hogy a Rákóczi-hétre meghívjuk a környékbeli iskolákat egy természettudományi vetélkedőre.

Az idei tanévben a Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola, a Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, az Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, a sóskúti Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola és a tárnoki iskola tanulói mérték össze tudásukat.

A csapatok 2 hetedikes és 2 nyolcadikos tanulóval indulhattak. A feladatok között volt kémia, fizika, földrajz, biológia és matematika feladat. Egy jó hangulatú délutánt töltöttünk együtt. A versenyt a „bolyaisok” nyerték, második lett a diósdi iskola, harmadikak pedig a tárnokiak lettek. A csapat tagjai: Almási Dorián, Almási Alex, Ódor Benedek és Vasas Ádám.

Ügyesek voltatok, fiúk!

Pintér Lászlóné