Deák Adrienn
2022. év Rákóczi érmese

Ebben az évben két végzős diákunk is megfelelt az iskola által alapított Rákóczi-érem feltételeinek, így mivel az alapításkor nem korlátoztuk a díjazottak számát, természetesen mindkét tanulónk részesülhetett a legmagasabb iskolai dicséretben. Egyikőjük Deák Adrienn

Adri a 8 évből egyszer jeles, 7-szer kitűnő eredménnyel zárta a tanéveket.

Rendszeresen, dobogón végezve indult az iskolánk által szervezett különböző reál és humán területű tantárgyi versenyeken. Azonban nemcsak iskolánk falai között ért el eredményt, hanem sikeresen szerepelt a különböző területi versenyeken is.

Kimagasló eredményei ellenére említésre méltó a viselkedésére jellemző tisztelettudó szerénység. Személyisége pedig nemcsak tanárai, hanem társai elismerését is kivívta.

Kívánjuk legyen a továbbiakban is olyan sikeres, mint amilyen itt volt a tárnoki iskolában!