Beiskolázás 2024

Mi tudjuk, és Őn? totó megoldása
Mi tudjuk, és Őn? totó eredménye

Hirdetmény a beiskolázás rendjéről

Elektronikus ügyintézés ideiglenes regisztrációval

Ismertető az elektronikus ügyintézés módjáról

"Iskolás leszek 5 próba"

Leendő elsős osztályfőnökeink

Bemutatóanyagok iskolánkról

Beiratkozással kapcsolatos tájékoztatók

Beiratkozáshoz szükséges iratok

Beiratkozáshoz szükséges nyomtatványok

2024. április 18-19-én lesz:

április 18-án csütörtökön 8 órától 18 óráig

április 19-én pénteken 8 órától 17 óráig

Kéttannyelvű oktatás

Örömmel tudatjuk, hogy a jövő tanévben sikerül elindítanunk az angolra épülő kéttannyelvű osztályunkat. A korai nyelvoktatásnak sok előnye van. Az életkori sajátosság miatt a gyermekek sokkal fogékonyabbak az új dolgok iránt, illetve rengeteg játékkal lehet színesíteni a tanórákat. A tanulás ezért élvezetes számukra, az angol nyelv fokozatosan része lesz mindennapjaiknak. A kéttannyelvű osztályok célja az, hogy a magyar és az angol nyelvi tudást egyidejűleg és kiegyensúlyozottan fejlessze. A magyar és angol kultúra értékeinek megismertetésével neveljük türelemre, megértésre, együttműködésre, nyitottságra, én- és országkép kialakítására diákjainkat.

Sporttagozat

Iskolánk sporttagozatos iskola. Minden tanulónknak biztosítjuk azt a lehetőséget, hogy az akrobatikus rock and roll, foci, judo, karate, kézilabda, kosárlabda közül választhasson. Az osztályok órarendjét úgy állítjuk össze, hogy a délutáni idősávban biztosítható legyen a különböző edzéseken való részvétel.

Bemutatkozó programjaink

2024. március 18. /hétfő/

Nyílt órák keretében két negyedikes osztályunk foglalkozásaira várjuk szeretettel a szülőket!

2. órában /9:00-9:45/

3. órában /10:00-10:45/

Az óralátogatásokon a részvételi lehetőség korlátozott, ezért kérjük, hogy  előzetesen jelezzék részvételi szándékukat az iskolatitkárság számán.

06-23-389-040 Csúcs Mónika iskolatitkár

2024. március 19. /kedd/

16:30 órai kezdettel a Szülők részére szülői tájékoztatást és egyidejűleg a leendő iskolás gyermekeik részére tavaszi iskolakóstolgató foglalkozásokat szervezünk.

Mind a két napon a programok helyszíne: Tárnok, Iskola u.1. sz. alatti épület

További programok leendő elsőseinknek:

Tanítónőink bemutatkozása

Február hónapban leendő elsős tanítónőink végiglátogatják az óvodákat, ahol egy-egy közös játékos ismerkedési foglalkozás keretében gyermekeik személyesen találkozhatnak velük.

„Iskolás leszek! 5próba

A leendő elsősöseink részére öt alkalommal érdekes feladatokat juttatunk el az óvodákba. A megoldásokat névvel és címmel ellátott borítékba kérjük elhelyezni, majd bedobni az iskola alsó tagozatos bejáratánál (Tárnok, Rákóczi. u. 78.) kihelyezett „Iskolás leszek” feliratú postaládába. (A feladatok a honlapunkról is letölthetőek.)

A rejtvényeket helyesen megoldók a Csibetáborban jutalomban részesülnek.

Csibetábor

Augusztus utolsó hetének három délelőttjén változatos sport, zenei, kézműves, illetve kulturális foglalkozásokon vehetnek részt a kicsik. A program célja az ismerkedés, az újhoz való szoktatás. A pár nap lehetőséget ad az iskolai alkalmazottakkal való találkozásra és az intézmény épületeivel való megismerkedésre