Táborok:
Felsős erdei iskola
Kézműves tábor
Nyári tábor

A tanév befejeztével minden évben sort kerítünk a gyerekek nyári táboroztatására.
Ellentétben az erdei iskolával itt nem a tanulmányi jelleg dominál, ezért az első osztályostól a nyolcadikosig minden korosztálynak változatos programot nyújt. A pihenés, strandolás mellett a környék nevezetességeire is sort kerítünk.

A nyári táborok célja még, hogy olyan gyerekeknek is lehetőséget nyújt a nyaralásra, akiknek ezt a család nem tudja biztosítani. Előnye, hogy közösséget kovácsol, önállóságra nevel. Jó érzés látni, ahogy a nagyobbak segítik, vigasztalják a kisebbet a nehéz pillanatokban.
A sok játék, mozgás, sportolás után fáradtan hazatérő gyerekek örömmel újságolják társaiknak: milyen jól érezték magukat, s többségük évről-évre visszajáró " törzsvendég " táborainkba.